+48 693 266 998

kontakt@marchewkowepole.pl

Producenci

Zaloguj się

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

    DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

Informacje o firmie

Firma ViaSano powstała w 2012 roku, ale pomysł kiełkował w naszych głowach od bardzo dawna. Od wielu lat jesteśmy wegetarianami, osobiście jadamy sprzedawane przez nas produkty i wszystkie sami "testujemy" przed sprzedażą.

Zajęliśmy się sprzedażą żywności wegetariańskiej bo sami mieliśmy ogromne problemy z jej zakupem w przyzwoitych cenach. Sukcesywnie poszerzamy asortyment o produkty nie tylko typowo wegetariańskie.

Jesteśmy również importerem i dystrybutorem firmy Sunfood - producenta doskonale znanych produktów sojowych. Współpracujemy z wieloma restauracjami i sklepami stacjonarnymi w Poslce. Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane zakupem hurtowym produktów Sunfood.

Jako nowa firma musimy się starać podwójnie, aby wyprzedzić naszą niemałą konkurencję. Robimy wszystko, aby nasi klienci byli obsługiwani błyskawicznie i z najwyższą jakością - dokładnie tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani w sklepie internetowym. Nad Waszymi zamówieniami pracują ludzie nie automaty. Staramy się wszelkie spory rozwiązywać z korzyścią dla klienta - wolimy stracić pieniądze, niż klienta. Mamy również nadzieję, że nasze starania zostaną przez Was docenione i będziecie nas rekomendować swoim przyjaciołom.

Sprzedajemy także na 

Logo Allegro

Tutaj możesz sprawdzić nasze komentarze. Mamy nadzieję, że są odzwierciedleniem tego, jak się staramy :)

Znajdziesz nas również na Facebook'u. Zachęcamy do polubienia naszej strony:

 

Dane firmy i miejsce prowadzenia działalności gospodarczej:

ViaSano Anna Napierała

Os. Batorego 36/6

64-300 Nowy Tomyśl

REGON: 302206890

NIP: 7881775933

Aktualne dane firmy są również dostępne w wyszukiwarce CEiDG

Sklep jest w trybie podglądu

Bezpiecznie płatności obsługuje Shoper

Płatności Shoper

Sklep internetowy Shoper.pl