Drodzy Rodzice!
Wszystkie maile z zaproszeniami zostały już wysłane. Prosimy o zalogowanie się do LiveKid, tam będą zamieszczane wszystkie komunikaty. 
Dostaliśmy informacje, że formalności związane z odbiorami zakończą się dopiero 27 sierpnia, dlatego zebrania musimy przesunąć na 30-31 sierpnia. Szczegóły pojawią się na LiveKid. Niebawem zamieścimy tam podstawową wyprawkę Przedszkolaka 🙂
UWAGA RODZICE!
Sprawdzajcie swoje skrzynki mailowe! W najbliższych dniach będą sukcesywnie rozsyłane maile z zaproszeniem do logowania do  systemu LiveKid za pomocą którego będziemy się z Państwem kontaktować (proszę cierpliwie czekać, każdy otrzyma maila do końca tego tygodnia) . Wszelkie informacje na temat umowy, spotkań z Rodzicami, potwierdzenia terminu otwarcia przedszkola, wyprawki itd. będziemy wysyłać poprzez Live Kid. Spotkania z Rodzicami planowane są w dniach 23-25 sierpnia. Dokładną datę i godzinę spotkania otrzymacie Państwo w wiadomościach poprzez LiveKid.
Prace budowlane są zakończone. Jesteśmy w trakcie odbiorów, to dość długotrwałe procedury. Dopiero po ich zakończeniu będziemy mogli na 100% potwierdzić, że przedszkole ruszy 1 września. Musimy sie liczyć z tym, że taka informacja zostanie podana w ostatniej chwili. My robimy swoje 🙂 meblujemy, dekorujemy, szkolimy kadrę i oczywiście trzymamy kciuki, bo baaardzo chcemy rozpocząć naszą wspólną przygodę jak najszybciej. Dziękujemy za słowa wsparcia i wyrozumiałość.
UWAGA WOLNE MIEJSCA!!!!
Drodzy Rodzice! 
Poniżej przedstawiamy listę dzieci przyjętych na podstawie zgłoszeń z lipca. Na liście znajdują się WYŁĄCZNIE nazwiska dzieci przyjętych na wolne miejsca po zakończenii rekrutacji elektronicznej !Wszystkim serdecznie gratulujemy!!! Ewentualne rezygnacje proszę zgłaszać mailowo na adres biuro@marchewkowepole.pl w terminie do 11.08.2021 do godziny 15. O terminie podpisania umowy oraz o zebraniach z Rodzicami poinformujemy Państwa ok. 16 sierpnia.
Jednocześnie informujemy, że poszerzamy naszą ofertę o DWIE KOLEJNE GRUPY! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy! W celu zapisania dziecka do naszego przedszkola należy wypełnić i wysłać na adres   biuro@marchewkowepole.pl zeskanowaną kartę zgłoszeniową, która jest do pobrania poniżej. W temacie maila proszę napisać REKRUTACJA oraz rok urodzenia dziecka. 
KARTA-ZGŁOSZENIA-Marchewkowe Pole