UWAGA WOLNE MIEJSCA!!!!
Drodzy Rodzice! 
w celu zapisania dziecka do naszego przedszkola, na wolne miejsca pozostałe po rekrutacji elektronicznej, należy wypełnić i wysłać na adres   biuro@marchewkowepole.pl zeskanowaną kartę zgłoszeniową, która jest do pobrania poniżej. W temacie maila proszę napisać REKRUTACJA oraz rok urodzenia dziecka. Wyniki będą dostępne na stronie przedszkola 6 sierpnia 2021.
KARTA-ZGŁOSZENIA-Marchewkowe Pole
Drodzy Rodzice !
Poniżej prezentujemy listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w wyniku rekrutacji uzupełniającej. Wszystkim przyjętym serdecznie gratulujemy i już nie możemy doczekać się spotkania z Wami 🙂 W tym momencie wszystko wskazuje na to, że plan zostanie zrealizowany bez niespodzianek i będziemy mogli rozpocząć wspólną przygodę już we wrześniu! Ale nie przestawajcie trzymać kciuków, aby wszystko szło tak jak do tej pory 🙂 W sierpniu będziemy pisać do Państwa maile z informacją o terminie podpisania umowy oraz o zebraniu z Rodzicami, jego czasie i formie.
Udanych wakacji 🙂 🙂 🙂
Drodzy Rodzice!
Poniżej przedstawiamy listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w wyniku rekrutacji uzupełniającej
Drodzy Rodzice!
Poniżej przedstawiamy listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do naszego przedszkola 🙂
Drodzy Rodzice!
Poniżej przedstawiamy wyniki rekrutacji 2021/2022:
zakwalifikowane 3 latki
zakwalifikowane 4 latki
zakwalifikowane 5 latki
niezakwalifikowane 3 latki
niezakwalifikowane 4 latki
nizakwalifikowane 5 latki
Wyniki rekrutacji są również dostępne na Państwa kontach w Systemie Eletronicznej Rekrutacji.
Z uwagi na trwającą budowę listy NIE BEDĄ wywieszone na terenie przedszkola!
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że rekrutacja do Publicznego Przedszkola Marchewkowe Pole na rok szkolny 2021/2022 prowadzona będzie z wykorzystaniem elektronicznego systemu rekrutacji prowadzonego przez miasto Wrocław.
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem i kryteriami rekrutacji 2021/2022.https://rekrutacje.edu.wroclaw.pl/formico-parents/tabPublicText169.action?historyItem.level=0&historyItem.title=Harmonogram+rekrutacji&publicTextId=169https://rekrutacje.edu.wroclaw.pl/formico-parents/tabPublicText10.action?historyItem.level=0&historyItem.title=Kryteria&publicTextId=10Planowany termin uruchomienia Przedszkola to wrzesień 2021, jednak z przyczyn niezależnych od nas termin ten może ulec zmianie.Zachęcamy do obserwowania strony przedszkola  www.marchewkowepole.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 578 002 225 oraz mailowego: biuro@marchewkowepole.pl